پرداخت اقساط

ایمپلنت فرانسوی

گارانتی و تضمین مادام العمر

Biotech dental

نکات مهم این مرکز:
- ​​​​​​​باز کردن پلمپ جعبه ایمپلنت فرانسوی بایوتک توسط بیمار در لحظه درمان.
- مشاهده تاریخ فیکسچر توسط بیمار.
- ​​​​​​​کار گذاشتن ایمپلنت با برترین موتور ایمپلنت جهان bien air سوئیس که برای اولین بار درجهان برای یک برند ایمپلنت موتور اختصاصی تولید کرده. 
(شرکت bien air برای biotech dental، موتور ایمپلنت سفارشی ساخته و مجموعه دکتر احسان زنگنه این موتور ایمپلنت که درسال 2023 به بازار جهانی عرضه شده را خریداری نموده است)
- انجام درمان توسط دکتر محمد احسان زنگنه دندانپزشک جراح داری 16سال سابقه درمان در ایران و آمریکا.
 
- شرکت کیان طب اطلس تنها نماینده رسمی dental biotech در ایران، نوعی گارانتی کارآمد مادام العمر برای پایه ایمپلنت در نظر گرفته که حتی اگر در تصادفات و ضربات شدید فیکسچر دچار مشکل شود شرکت بجای ایمپلنت از بین رفته یک ایمپلنت جدید به فرد می‌دهد.
(بالاترین نوع خدمات پس از فروش در کل جهان)

دکتر محمد احسان زنگنه (دندانپزشک - جراح - پروتز)


-عضو جامعه جراحان و دندانپزشکان آمریکا و دارای سابقه در بخشهای خصوصی و دولتی در کشور آمریکا و ایران

-دارای certificate های متعدد با نمرات عالی در زمینه جراحی های دهان و دندان، جراحی های پیشرفته ایمپلنت و لثه


-فارغ التحصیل با رتبه عالی از دانشگاه آمریکایی University of the East


منوی صفحه

ایمپلنت فوری از دیگر معجزات علم دندانپزشکی است که فرایند حساس کاشت ایمپلنت را هم برای بیمار و هم برای پزشک راحت‌تر می‌کند. اگر بیمار تراکم استخوانی کافی داشته و از سلامت عمومی مطلوبی نیز برخوردار باشد، دندانپزشک می‌تواند برای او ایمپلنت فوری را در کمتر از 10دقیقه انجام دهد. در این روش دیگر از عمل جراحی برای سوراخ کردن لثه و استخوان برای کاشت پایه ایمپلنت خبری نیست. خونریزی و درد پس از درمان وجود ندارد، بلکه پایه ایمپلنت بلافاصله پس از خارج کردن ریشه دندان، درون استخوان فک قرار می‌گیرد. تا اینجا دو ما درمان ایمپلنت جلو می‌افتد. اما این هنوز تمام ماجرا نیست. در ایمپلنت فوری بلافاصله هیلینگ بر روی پایه قرار می‌گیرد. پس از 15روز دندان‌پزشک با تهیه یک قالب پروتز موقت جای دندان خالی را پر می‌نماید و ظاهر لبخند را برای بیمار زیبا می‌کند، سپس بعد از1.5 الی2ماه ، روکش اصلی جانمائی می‌گردد.
در این مطب ایمپلنت فوری توسط جراح حرفه‌ای دکتر محمد احسان زنگنه برای شما انجام می‌گردد. تجربه بالا و حرفه‌ای بودن جراح دندانپزشک این امکان را به شما می‌دهد که تنها در کمتر از 10 دقیقه ایمپلنت فوری خود را انجام دهید و بافاصله چند روز پروتز موقت خود را دریافت نمائید.

ایمپلنت فوری چیست؟

ایمپلنت فوری چیست؟

درمورد بهترین نوع ایمپلنت برندهای کشورهای فرانسوی، آمریکایی، آلمانی، سوئیسی بهترین ایمپلنت ها را تولید می‌کنند. از آنجائیکه ایمپلنت درون بدن شما برای همه ی عمر باقی می‌ماند می‌بایست در انتخاب برند ایمپلنت دقت کنید. شما نباید برای ارزانتر شدن هزینه، از ایمپلنت چینی و کره ای استفاده نمائید. در این کشورها نظارت جدی بر تولید ایمپلنت وجود ندارد، لذا احتمال فیلد شدن(از بین رفتن) ایمپلنت پس از چند سال وجود خواهد داشت، دکتر محمد احسان زنگنه برای اعتبار خودشان و حفظ سلامتی بیمار صرفا از برند Biotech Dental فرانسه استفاده می‌کنند. این برند توسط شرکت کیان طب اطلس نماینده انحصاری Biotech Dental فرانسه، وارد ایران شده است و نکته جالب اینجاست که شرکت فوق، گارانتی مادام العمر برای ایمپلنت ارائه می‌دهد و دکتر احسان زنگنه متعهد می‌گردد درصورت بروز هرگونه مشکل برای پایه ایمپلنت (فیکسچر) در سالهای آتی،  درمان مجدد را رایگان انجام دهد. از این رو بیمار با خیال آسوده در این مرکز درمان  با گارانتی مادام العمر انجام می‌دهد. ضمناً برای ایجاد تسهیل در پرداخت هزینه ها، امکان پرداخت مبلغ به صورت اقساط را برای بیماران مهیا نموده اند.

بهترین برند ایمپلنت چیست ؟

بهترین برند ایمپلنت

درمان ایمپلنت، که روشی برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته می باشد، یکی از بزرگترین لطف‌های علم دندانپزشکی به بشریت است. تا پیش از ایمپلنت، روش‌های دیگری نظیر بریج، اف ار سی، فیلیپر و پروتز متحرک وظیفه پر کردن جای خالی دندان‌های از دست رفته را داشت. این روش‌ها مشابه دندان واقعی برای بیمار کار نمی کنند و جای خالی دندان واقعی را مثل روز اول پر نخواهند کرد. اما امروزه با پیشرفت علم دندانپزشکی، ایمپلنت دندان به افراد کمک کرده تا در صورت از دست دادن دندان‌های خود به راحتی سراغ درمان و جایگزین کردن آن‌ها بروند.
ایمپلنت خود نیز در دهه اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته و روش‌های نوینی برای کاهش طول دوره درمان آن توسط دندانپزشکان محقق و متخصص ارائه شده است. یکی از پرطرفدارترین روش‌های نوین ایمپلنت دندان نیز ایمپلنت فوری است که امروزه برای اکثر افراد به خصوص جوانان قابل استفاده است. البته که تشخیص توانایی انجام این نوع ایمپلنت باید حتماً توسط دندان پزشک مشخص گردد.
هرچند که ایمپلنت دندان اکنون به درمانی معمول در دندانپزشکی تبدیل شده اما بیماران در هنگام انجام ایمپلنت با سؤالات بسیاری مواجه می‌شوند. آیا برند پایه ایمپلنت(فیکسچر) تاثیری در کیفیت و مقاومت آن دارد؟ بهترین نوع ایمپلنت کدام است؟ چه افرادی می‌توانند از ایمپلنت فوری استفاده کنند؟ آیا می‌توان مرغوبیت پایه ایمپلنت را بدون کمک دندانپزشک تشخیص داد؟ این‌ها سوالاتی هستند که ذهن اکثر بیماران را در مورد ایمپلنت درگیر کرده است. ما در ادامه قصد داریم برای آگاهی بیشتر شما به این سؤالات پاسخ دهیم.

هر آنچه باید در رابطه با ایمپلنت دندان بدانید.

متخصص ایمپلنت

4825494 - 0933

88015766 - 021

ایمپلنت دندان چیست ؟

قبل از هرچیز بهتر است به طور مختصر به تعریف خود ایمپلنت بپردازیم. ایمپلنت در لغت به معنی کاشت است. در دندان پزشکی از روش ایمپلنت یا کاشت دندان برای پر کردن جای خالی دندان‌های از دست رفته استفاده می‌شود. گاهی اوقات ممکن است دندان‌ها بر اثر ضربه شدید، پوسیدگی‌های عمیق، بیماری‌های لثه‌ای، عفونت و... از بین بروند. در چنین مواردی کاشت دندان یا ایمپلنت بهترین روش برای جایگزین کردن این دندان‌هاست. زیرا پایه ایمپلنت که در استخوان و لثه قرار می‌گیرد از جنس تیتانیوم بوده که کاملاً با بدن سازگار است و با مقاومت بسیار بالایی که دارد می‌تواند وظیفه ریشه دندان را به عهده بگیرد.
درمان ایمپلنت به شما این اجازه را می‌دهد که پس از تکمیل دوره درمان، دندانی طبیعی داشته باشید و بدون نگرانی مثل سابق به خوردن و جویدن ادامه دهید. این روش نسبت به روش‌های قدیمی مانند بریج هم میزان موفقیت بیشتر و هم عوارض کمتری برای لثه‌ها و دندان‌های مجاور دارد.

ایمپلنت دندان

مراحل ایمپلنت فوری

کاشت ایمپلنت دندانی یکی از ظریف‌ترین و حساس‌ترین کارهایی است که باید حتماً توسط یک جراح دندان حرفه‌ای وبا تجربه انجام شود. زیرا هرگونه بی دقتی در کاشت پایه ایمپلنت موجب آسیب رساندن به استخوان فک بیمار خواهد شد. زمان تکمیل درمان ایمپلنت نیز تا حد زیادی به شرایط سلامتی بیمار بستگی دارد. در حالت نرمان پایه ایمپلنت(فیکسچر) در یک جلسه انجام می‌شود و بیمار پس از دوماه برای روکش ایمپلنت اقدام می‌کند مراحل انجام ایمپلنت به شرح زیر است:

1.جلسه اول معاینه و بررسی شرایط لثه و استخوان فک در عکس رادیوگرافی
2.جلسه دوم برداشت ریشه دندان معیوب و کاشت فیکسچر (پایه ایمپلنت) نصب هیلینگ "برای هر دندان 10دقیقه زمان نیاز است"
3.جلسه سوم بررسی میزان جوش خوردگی فیکسچر با استخوان فک و ساخت پروتز موقت برای زیبائی لبخند (15روز بعد از مرحله2)
4.قالب گیری برای ساخت پروتز دندان ( 1.5 تا2 ماه بعد از مرحله2)
5.بازکردن هیلینگ(درپوش فیکسچر) نصب اباتمنت(پایه ای که روکش اصلی داخل آن میرود) روی فیکسچر، امتحان کردن تاج دندان روی ایمپلنت و نهایی کردن نصب تاج دندان.(15روز بعد از مرحله4)

مراحل بالا برای افراد عادی است. وجود هرگونه بیماری از جمله تحلیل استخوان، بیماری‌های خود ایمنی، بیماری‌های عفونی، بیماری‌های لثه و... می‌تواند بر روی زمان ایمپلنت تأثیر بگذارد. در برخی موارد بیماران پس از کشیدن دندان به دلیل تراکم کم استخوان نیاز به جراحی پیوند استخوان خواهند داشت که این کار نیز زمان تکمیل ایمپلنت را کمی به تعویق می‌اندازد.

کاشت ایمپلنت دندان

مزایای ایمپلنت فوری چیست؟

1.در ایمپلنت فوری نیازی به جراحی لثه نیست. این کار خونریزی و درد بیمار را به طور چشم گیری کاهش می‌دهد. این روش برای بیمارانی با فشار خون بالا و یا ضعف انعقاد خون بسیار بهتر از روش سنتی است.
2.کاشت تاج ایمپلنت پس از کاشت پایه آن هم با فاصله زمانی کوتاه تری انجام می‌شود.
3.مدت زمان بسیار کمتر آن نسبت به روش سنتی. در این روش کمتر از 10دقیقه درمان تکمیل می‌شود.
4.در طول مدت اطمینان از جوش خوردن استخوان به پایه ایمپلنت می‌توان از پروتز موقت استفاده کرد و ظاهر دندان را حفظ کرد.
5.به دلیل قرارگیری مستقیم پایه ایمپلنت درون جایگاه دندان کشیده شده، موفقیت این روش قطعی است.
چه افرادی می‌توانند از ایمپلنت فوری استفاده کنند؟
همانطور که بالاتر نیز اشاره شد، ایمپلنت فوری بیشتر به جوانان توصیه می‌شود. چرا که در سنین جوانی و نوجوانی هنوز بیماری‌های جدی لثه و یا تحلیل استخوان وجود نداشته و فرایند ایمپلنت فوری به راحتی قابل انجام است. اما در این بین استثناهایی نیز وجود دارد که در مورد آن‌ها باید از انجام این روش پرهیز شود.
1.افرادی که از تراکم استخوانی اپیکالی خوبی برخوردار نیستند.
2.افرادی که دچار بیماری‌های سیستمیک (مانند دیابت) و خودایمنی(مانند ام اس) هستند.
3.افرادی که فرم زیستی یا بیوتایپ  لثه آن‌ها نازک است.
4.افرادی که بیماری‌های لثه‌ای و عفونت پری اپیکال دارند.
5.افرادی که مواد مخدر استفاده میکنند و لثه تحلیل رفته است.
6.فرادی که دندان قروچه شدید دارند.
به طور کلی ایمپلنت فوری بیشتر برای دندان‌های قدامی یا جلویی انجام می‌شود. زیرا در هنگام جویدن غذا فشار زیادی روی این دندان‌ها وارد نمی‌شود و با وجود پروتز موقت که کمی جلوتر از دندان‌های اصلی باشد می‌توان جلو هرگونه فشار به ایمپلنت را نیز گرفت. اگر قصد ایمپلنت دندان‌های خلفی را دارید، بهتر است از روش سنتی استفاده کنید.

ایمپلنت دندان جلو

انجام ایمپلنت یکی از حساس‌ترین درمان‌های پزشکی است، زیرا در این روش قرار است جسمی خارجی وارد استخوان فک و لثه شود. هرچند پایه ایمپلنت با جنس تیتانیوم بیشترین سازگاری را با بدن انسان دارد، اما در طول دوره درمان نیاز است نکاتی را رعایت کنید تا از بروز مشکل در هنگام جوش خوردن استخوان با فیکسچر جلوگیری شود.
1.در دوره درمان ایمپلنت به خصوص 4 ماه اول حتماً باید نسبت به بهداشت دهان و دندان خود حساس باشید. چرا که بروز هرگونه عفونتی می‌تواند بر روی لثه و استخوان‌های فک تأثیر بگذارد.
2.در طول دوره 4 ماهه‌ای که باید استخوان فک در اطراف فیکسچر شکل بگیرد، بهتر است از خوردن و جویدن غذاهای سفت و یا چسبنده خودداری کنید. به خصوص اگر ایمپلنت در دندان‌های خلفی باشد.
3.در صورت استفاده از پروتز موقت حتماً از نخ دندان استفاده کنید تا در صورت گیر افتادن مواد غذایی از بروز عفونت و یا پوسیدگی برای در لثه و دندان مجاور جلوگیری شود.
4.اگر قبل از ایمپلنت نیاز به جراحی و پیوند استخوان دارید، توصیه‌های پزشک را قبل و بعد از جراحی مو به مو اجرا کنید.


نکاتی که باید در طول دوره ایمپلنت رعایت کنید
قیمت ایمپلنت

قیمت ایمپلنت همیشه چیزی است که بیماران از آن فرار می‌کنند! البته که ایمپلنت جزو درمان‌های گران دندانپزشکی است اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اگر این درمان به بهترین شکل انجام شود، یک درمان مادام العمر برای شما خواهد بود. تعیین قیمت ایمپلنت معمولاً به شرایط بیمار بستگی دارد. گاهی اوقات قبل از انجام ایمپلنت بیمار به جراحی‌های ویژه، پیوند استخوان، ممبران و یا درمان‌های دیگر نیاز خواهد داشت که هزینه این فرایند را کمی افزایش می‌دهد.
قیمت هر واحد ایمپلنت Biotech Dental فرانسه به همراه بهترین نوع روکش موجود در ایران، 15میلیون تومان می‌باشد که شامل فیکسچر ، هیلینگ، اباتمنت، ایمپریشن، کربن هیدروکساید، روکش اصلی (تاج دندان) وتمام مراحل جراحی و لابراتوآر است.

گاهی اوقات برای 3تا4 دندان که در مجاورت هم از دست رفته اند فقط به دو ایمپلنت نیاز است ولی از 4 روکش استفاده می‌گردد در این شرایط هزینه بیمار معادل دو ایمپلنت و دو روکش است درواقع هزینه بیمار از آنچه تصور دارد و خودشان محاسبه می‌کنند کمتر خواهد بود(مشابه عکس پائین)

قیمت ایمپلنت و شرایط پرداخت

سبد خرید